הקשר האירי של פרולוג'יק

גלעד ברון, מנהל הפעילות של SolarWinds בפרולוג'יק, חזר באחרונה מאירוע פתיחת השנה שקיימה SolarWinds לעשרות אינטגרטורים ומפיצים באזור EMEA (ר"ת אירופה, המזרח התיכון ואפריקה). באירוע, שהתקיים במטה האזורי של החברה בעיירת ההיי-טק האירית קורק, היא הציגה מפת דרכים טכנולוגית ועסקית של פתרונותיה.

אחד הנושאים שדובר עליהם בכינוס הוא אחד הנושאים הפופולריים בימים אלה בשיחות בין מנמ"רים ומנהלים טכנולוגיים: הצורך של מנמ"רי ארגונים ברחבי העולם בניטור מתקדם, מקצה לקצה ובזמן אמת, של כלל תשתיות המחשוב, בין אם הן נמצאות בדטה סנטר הארגוני או שהיגרו לענן, מדשבורד ויזואלי אחד.

עוד הציגה SolarWinds את דו"ח חברת המחקר IDC, שמצא שהיא בעלת נתח השוק הגבוה ביותר בשוק העולמי של הפתרונות לניהול וניטור הרשת – תחום עיסוקה המרכזי של החברה.

מפגש מעניין אירע בשולי האירוע, כשברון נפגש עם דרק סוויני, סגן נשיא לאזור EMEA ב-SolarWinds, שציין את ההשקעה הרבה שפרולוג'יק, נציגת החברה בישראל, מבצעת. הוא אמר כי בעקבות אותה השקעה הצליחה SolarWinds להעמיק את רמת השימושיות בפתרונות החברה בשוק הישראלי, והבטיח לשדרג את הנוכחות שלה בשוק המקומי.

 

pro