פרופיל החברה

חברת פרולוג'יק הינה חברה מובילה בתחום תשתיות התוכנה בישראל ומספקת קשת של פתרונות טכנולוגיים ושרותי IT מקצה לקצה, ביניהם שרותיי מיקור חוץ (Outsourcing) ושרותיי ייעוץ מומחים (Professional Services) לפי שעות בדגש על מסדי נתונים (DBA's), ובינה עיסקית (BI).

לחברת פרולוג'יק פתרונות מחשוב מגוונים למגזר העסקי ומעסיקה מהנדסי שרות חומרה ותוכנה בעלי ניסיון רב שנים אשר מעניקים תמיכה 7X24 ללקוחות גדולים (Enterprise) ואף ללקוחות SMB.

פרולוג'יק מספקת את מכלול השירותים הדרושים להקמת תשתית ארגונית מכל סוג וגודל. החל משירותי אפיון, תכנון, התקנה, תפעול, תחזוקה ואינטגרציה של תשתית המחשוב.

מקצועיות ללא פשרות

על שותפינו המרכזיים נמנים חברת (HP (Preferred Partner וחברת IBM . כמו-כן אנו הנציגים הבלעדיים של חברת Catbird, המובילה בעולם לפתרונות אבטחת מידע בשוק הוירטואליזציה, חברת SolarWinds המספקת פתרונות שליטה ובקרה, אבטחת מידע, ניהול סביבות ויראטליות וסביבות אחסון הטרוגניות, וחברת Idera, החברה המובילה בניהול, ניטור ושיפור ביצועים לבסיסי נתונים ו SharePoint.

התאמה מיטבית ללקוח

החברה מעסיקה מעל 100 עובדים, בוגרי היחידה הטכנולוגית של צה"ל (ממר"מ) ובוגרי מדעי המחשב מאוניברסיטאות מוכרות בארץ. לעובדי החברה מגוון רחב של כישורים וידע המאפשרים לפרולוג'יק להעמיד לרשות לקוחותיה שירותי IT, שירותי תחזוקת רשתות מחשוב ושירותי ייעוץ תוך עמידה ביחס עלות/תועלת תחרותיים, כמו כן פרולוג'יק מספקת פתרונות טכנולוגיים אינטגרטיביים, המשלבים באופן ייחודי מוצרי תוכנה של חברות בינלאומיות מובילות בשילוב ניסיון רב שנים בניהול והובלת פרוייקטים מורכבים עד להגשתם, ומקפידים על ראייה כוללת של צורכי הלקוח ומתן פתרונות מותאמי לקוח.

בפרולוג'יק אנו מתמקדים בצבירת ידע ומוכוונות כלפי צרכי הלקוח ושמים דגש רב על מקצועיות ואיכות. חשוב לנו שהלקוח יקבל את הפתרון הטוב ביותר, בדיוק כפי שציפה לראותו. אנו דואגים ללוות את הלקוח לאורך כל הדרך ולספק תמיכה בפתרונות בטכנולוגיה מתקדמים אותם אנו מציעים.